گلکسی اس۵ !

S5_260x130

گلکسی اس5

گلکسی اس۵

گلکسی اس۵ : سامسونگ که در طراحی تلفن های هوشمند توانمند و قدرتمندی همچون گلکسی S4، شهرتی دیرینه و وصف ناپذیر دارد، به دلیل طراحی های فضایی(!) محصولات خود، چندین بار از سوی دوستداران فناوری و تکنولوژی مورد محاکمه قرار گرفته و امید می‌رود که با به ترسیم درآوردن طراحی بسیار زیبا برروی نسل بعدی سری گلکسی S خود، احساسات منتقدان را تحریک ساخته و عنوان زیباترین تلفن همراه سال را از آن خود سازد!

گلکسی اس5

جای شگفتی و تعجب نیست، حال که مدت اندکی از رونمایی نسل چهارم کهکشانی می‌گذرد زمزمه هایی از طراحی احتمالی نسخه بعدی پرچمداران سامسونگ شنیده شود و شایعات فراوانی، به گوش رسند.
به تازگی پتنت هایی از طراحی احتمالی نسل بعدی سری گلکسی S، توسط Patent Bolt منشر شده که در این طراحی، گلکسی S5 از یک طراحی مستطیلی با لبه های شیب دار بهره گرفته است که نشان از فاصله گرفتن سامسونگ با طراحی های قدیمی خود دارد و طراحی آن، با پرچمدار ۲۰۱۳ اچ‌تی‌سی بی شباهت نیز نخواهد بود!
گرچه در پتنت هایی که از یک طراحی به ثبت می‌رسند هیچگاه مواد به کار رفته احتمالی در آن فاش نخواهد شد اما انتظار می‌رود گلکسی S5، به اولین پرچم دار سامسونگ تبدیل شود، که سامسونگ از یک بدنه آلمینیومی در آن، استفاده کرده باشد.loading...

شما احتمالا این مطالب را نیز دوست دارید...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *