گلکسی اس5 !

عضویت در کانال تلگرام مجله ردز 

هر روز جدیدترین مطالب زیبایی ، سلامت ، آی تی و خبرهای سرگرمی در گوشی شما

برای عضویت کافیست در صورتی که با موبایل وارد سایت شدید روی لینک زیر کلیک کنید 

https://telegram.me/radzwebبرنامه کاریاب هوشمند اندروید

جدیدترین آگهی های استخدامی را روی گوشی خود دریافت کنید

با قابلیت جستجو برحسب شهر و رشته و جستجوی عنوان شغلی

دانلود از کافه بازار

دانلود از مایکتگلکسی اس۵ !

گلکسی اس5

گلکسی اس۵

گلکسی اس۵ : سامسونگ که در طراحی تلفن های هوشمند توانمند و قدرتمندی همچون گلکسی S4، شهرتی دیرینه و وصف ناپذیر دارد، به دلیل طراحی های فضایی(!) محصولات خود، چندین بار از سوی دوستداران فناوری و تکنولوژی مورد محاکمه قرار گرفته و امید می‌رود که با به ترسیم درآوردن طراحی بسیار زیبا برروی نسل بعدی سری گلکسی S خود، احساسات منتقدان را تحریک ساخته و عنوان زیباترین تلفن همراه سال را از آن خود سازد!

گلکسی اس5

جای شگفتی و تعجب نیست، حال که مدت اندکی از رونمایی نسل چهارم کهکشانی می‌گذرد زمزمه هایی از طراحی احتمالی نسخه بعدی پرچمداران سامسونگ شنیده شود و شایعات فراوانی، به گوش رسند.
به تازگی پتنت هایی از طراحی احتمالی نسل بعدی سری گلکسی S، توسط Patent Bolt منشر شده که در این طراحی، گلکسی S5 از یک طراحی مستطیلی با لبه های شیب دار بهره گرفته است که نشان از فاصله گرفتن سامسونگ با طراحی های قدیمی خود دارد و طراحی آن، با پرچمدار ۲۰۱۳ اچ‌تی‌سی بی شباهت نیز نخواهد بود!
گرچه در پتنت هایی که از یک طراحی به ثبت می‌رسند هیچگاه مواد به کار رفته احتمالی در آن فاش نخواهد شد اما انتظار می‌رود گلکسی S5، به اولین پرچم دار سامسونگ تبدیل شود، که سامسونگ از یک بدنه آلمینیومی در آن، استفاده کرده باشد.

منبع : http://itresan.com/


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *