از گوش چپ برای جواب دادن به موبایلتان استفاده کنید – دانستنی ها

ازگوش چپ برای جواب دادن به موبایلتان استفاده کنید

ازگوش چپ برای جواب دادن به موبایلتان استفاده کنید

 

 

صحبت با گوش راست به دستگاه شنوایی آسیب بیشتری رسانده و سبب افت آستانه شنوایی می‌شود.  ازگوش چپ برای جواب دادن به موبایلتان استفاده کنید

 

 

 

 

 

 

 

 

آیا میدانید که⁉️

?? نوزاد از بدو تولد قادر به دیدن است، اما چون چشم‌هایش دوربین است و اشیای نزدیک را واضح نمی‌بیند مادر خود را از طریق حس بویایی تشخیص می‌دهد 199

 

 

 

 

 

 

 

 

آیا میدانید که⁉️

عشق، نوعی ماراتن است، نه دوی سرعت؛ تلاشی طولانی و خسته‌کننده که درد و زحمت به همراه دارد، اما در پایان دستاوردی بزرگ است آیا میدانید که⁉️ عشق، نوعی ماراتن است

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آیا میدانید که⁉️

قویترین نیروهای دنیا بترتیب عبارتند از : نیروی هسته ای ، الکترو مغناطیس و نیروی جاذبه.  312آیا میدانید که⁉️ قویترین نیروهای دنیا بترتیب عبارتند از : نیروی هسته ای

 

 

 

 

 

 

 

 

آیا میدانید که⁉️

هر یک لیتر بنزین معادل بیسـت و سه و نیم تـن گیاهان مدفون شده در قرنها پیش است. آیا میدانید که⁉️ هر یک لیتر بنزین معادل بیسـت و سه و نیم تـن گیاهان

 

 

 

 

 

 

 

آیا میدانید که⁉️

کره زمین از ۱۰۲ عنصر بوجود آمده و این ۱۰۲ عنصر در بدن انسان وجود دارد. آیا میدانید که⁉️ کره زمین از ۱۰۲ عنصر بوجود آمده و این ۱۰۲ عنصر در بدن انسان وجود دارد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آیا میدانید که⁉️

آقایان روزانه ۴۰ تار مو و خانم ها ۷۰ تا موی خود را از دست می دهند.  آیا میدانید که⁉️ آقایان روزانه ۴۰ تار مو وخانم ها ۷۰ تا موی خود را از دست می دهند.

 

 

 

 

 

 

 

آیا میدانید که⁉️

ترکیب موی قرمز با چشم آبی با یکدیگر، کمیابترین ویژگی ژنتیکی است که تنها در ۱ درصد جمعیت جهان ممکن است پیش بیاید.  آیا میدانید که⁉️ ترکیب موی قرمز با چشم آبی با یکدیگر، کمیابترین ویژگی ژنتیکی است که تنها در 1 درصد جمعیت جهان ممکن است پیش بیاید.

 

 

 

 

 

 

 

 

آیا میدانید که⁉️

کلاشینکف از تازه‌ترین سلاح مرگبارش با نام «ار.پی.کی.۱۶» رونمایی کرد.  آیا میدانید که⁉️ کلاشینکف از تازه‌ترین سلاح مرگبارش با نام «ار.پی.کی.16» رونمایی کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

آیا میدانید که⁉️

✅ حذف کردن صبحانه در طولانی مدت باعث نابود کردن مغز و در کوتاه مدت باعث دردهای معده میشود!   آیا میدانید که⁉️ ✅ حذف کردن صبحانه در طولانی مدت باعث نابود کردن مغز و در کوتاه مدت باعث دردهای معده میشود!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آیا میدانید که⁉️

? در صورت ابتلا به کیست تخمدان اگر فرد به مدت ۴۲ روز لب به فرآورده های حیوانی نزند خود به خود کیست برطرف میشود! آیا میدانید که⁉️ ? در صورت ابتلا به کیست تخمدان اگر فرد به مدت 42 روز لب به فرآورده های حیوانی نزند خود به خود کیست برطرف میشود!

 

 

 

 

 

 

 

آیا میدانید که⁉️

?دیر خوابیدن یا خوابیدن در اتاق روشن هنگام شب، میتواند از عوامل اصلی ابتلا به سرطان سینه باشد!  آیا میدانید که⁉️ ?دیر خوابیدن یا خوابیدن در اتاق روشن هنگام شب، میتواند از عوامل اصلی ابتلا به سرطان سینه باشد!

 

 

 

 

 

 

 

 

آیا میدانید که⁉️

زمین از حیث بزرگی پنجمین و از حیث فاصله با خورشید، سومین سیاره منظومه شمسی است. آیا میدانید که⁉️ زمین از حیث بزرگی پنجمین و از حیث فاصله با خورشید، سومین سیاره منظومه شمسی است.

 

 

 

 

 

 

 

آیا میدانید که⁉️

? بهترین زمان صرف صبحانه بین ساعت۶تا۸صبح است که دستگاه گوارش ودستگاه ادراراز مواد زائد روز وشب گذشته پاک شده است!  آیا میدانید که⁉️ ? بهترین زمان صرف صبحانه بین ساعت6تا8صبح است که دستگاه گوارش ودستگاه ادراراز مواد زائد روز وشب گذشته پاک شده است!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آیا میدانید که⁉️

انرژی که در مرکز خورشید تولید میشود ۲ میلیون سال طول میکشد تا به سطح ان برسد!  آیا میدانید که⁉️ انرژی که در مرکز خورشید تولید میشود ۲ میلیون سال طول میکشد تا به سطح ان برسد!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آیا میدانید که⁉️

✔️صبحانه ای که شامل ۱ کف دست نان و ۱عدد تخم مرغ نیمرو است ۲۰۰ کیلو کالری انرژی دارد!  آیا میدانید که⁉️ ✔️صبحانه ای که شامل 1 کف دست نان و 1عدد تخم مرغ نیمرو است 200 کیلو کالری انرژی دارد!

 

 

 

 

 

 

 

 

آیا میدانید که⁉️

نباید بعد از خوردن غذا بلافاصله بلند شد و سفره را جمع کرد، زیرا افتادگی رحم و مثانه و فتق به دنبال دارد!  آیا میدانید که⁉️ نباید بعد از خوردن غذا بلافاصله بلند شد و سفره را جمع کرد، زیرا افتادگی رحم و مثانه و فتق به دنبال دارد!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شما احتمالا این مطالب را نیز دوست دارید...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *