رنگ سفید برای زنبور عسل آرامش دهنده است – دانستنی ها

رنگ سفید برای زنبور عسل آرامش دهنده است

رنگ سفید برای زنبور عسل آرامش دهنده است

 

 

و رنگ قهوه ای ناراحت کننده است . رنگ سفید برای زنبور عسل آرامش دهنده است

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آیا میدانید که⁉️

? خوردن آب یخ و یخ در بین غذا اصلی ترین عامل ایجاد مشکلات کبدی از جمله کبد چرب است.  آیا میدانید که⁉️ ? خوردن آب یخ و یخ در بین غذا اصلی ترین عامل ایجاد مشکلات کبدی از جمله کبد چرب است.

 

 

 

 

 

 

 

آیا میدانید که⁉️

اگر خانم ها پس از زایمان از کاچی استفاده کنند به بیماری افسردگی دچار نمیشوند!  آیا میدانید که⁉️ اگر خانم ها پس از زایمان از کاچی استفاده کنند به بیماری افسردگی دچار نمیشوند!

 

 

 

 

 

 

 

آیا میدانید که⁉️

نزدیکترین کهکشان به ما کهکشان آندرومدا میباشد و با سرعت ۴٠٠ هزار کیلومتر بر ساعت به کهکشان ما نزدیک میشود! و در چند میلیارد سال آینده با ما برخورد میکند!  آیا میدانید که⁉️ نزدیکترین کهکشان به ما کهکشان آندرومدا میباشد و با سرعت ۴٠٠ هزار کیلومتر بر ساعت به کهکشان ما نزدیک میشود! و در چندمیلیاردسال آینده با ما برخورد میکند!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آیا میدانید که⁉️

?یک چرت بیست دقیقه ای میتواند در هوشیاری ،بالا بردن حوصله و افزایش بهره وری شما کمک کند. آیا میدانید که⁉️ ?یک چرت بیست دقیقه ای میتواند در هوشیاری ،بالا بردن حوصله و افزایش بهره وری شما کمک کند.

 

 

 

 

 

 

 

آیا میدانید که⁉️

✅ پیام های عصبی با سرعتی برابر با ۱۷۰ مایل در ساعت به مغز رسیده و از مغز به سلول های عصبی می رسند . آیا میدانید که⁉️ ✅ پیام های عصبی با سرعتی برابر با ۱۷۰ مایل در ساعت به مغز رسیده و از مغز به سلول های عصبی می رسند .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آیا میدانید که⁉️

اگر بخواهیم از زمین با پیشرفته ترین و پرسرعت ترین فناوریهای ساخته دست بشر به سوی کهکشانهای دوردست برویم این سفرحدوداً۷۰۰میلیارد سال طول میکشد!!  آیا میدانید که⁉️ اگر بخواهیم از زمین باپیشرفته ترین و پرسرعت ترین فناوریهای ساخته دست بشر به سوی کهکشانهای دوردست برویم این سفرحدوداً700میلیارد سال طول میکشد!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آیا میدانید که⁉️

✅ مغز در هنگام خواب فعالتر از وقتی است که تلویزیون می بینید.  آیا میدانید که⁉️ ✅ مغز در هنگام خواب فعالتر از وقتی است که تلویزیون می بینید.

 

 

 

 

 

 

 

 

آیا میدانید که⁉️

ظرف‌شویى آشپزخانه کثیف‌تر از حمام است.
به طور معمول بیش از پانصد هزار باکتری در هر اینچ مربع فاضلاب آن وجود دارد.  آیا میدانید که⁉️ ظرف‌شویى آشپزخانه کثیف‌تر از حمام است. به طور معمول بیش از پانصد هزار باکتری در هر اینچ مربع فاضلاب آن وجود دارد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آیا میدانید که⁉️

✅ ۵۰ %جمعیت جهان هیچگاه در طول حیات خود از تلفن استفاده نکرده اند  آیا میدانید که⁉️ ✅ ۵۰ %جمعیت جهان هیچگاه در طول حیات خود از تلفن استفاده نکرده اند

 

 

 

 

 

 

 

 

آیا میدانید که⁉️

✅حس بویایی انسان قادر به دریافت و تشخیص ده هزار بوی متفاوت است. آیا میدانید که⁉️ ✅حس بویایی انسان قادر به دریافت و تشخیص ده هزار بوی متفاوت است.

 

 

 

 

 

 

 

 

✅ افرادی که خوابیده باگوشی کار می کنند بیشتر چاق می شوند.

✅ زیرا چشم در این حالت بیشتر خسته می شود وهمین باعث افزایش خستگی تمام بدن و کاهش سوزاندن کالری می شود. ✅ افرادی که خوابیده باگوشی کار می کنند بیشتر چاق می شوند. ✅ زیرا چشم در این حالت بیشتر خسته می شود وهمین باعث افزایش خستگی تمام بدن وکاهش سوزاندن کالری می شود.

 

 

 

 

 

 

 

آیا میدانید که⁉️

? کمبود خواب، زودتر از کمبود غذا موجب مرگ انسان می‌شود . آیا میدانید که⁉️ ? کمبود خواب، زودتر از کمبود غذا موجب مرگ انسان می‌شود .

 

 

 

 

 

 

آیا میدانید که⁉️

بر اساس نظریه نسبیت، زمان برای افرادی که در طبقات بالای آسمانخراشها هستند سریعتر از افراد طبقات پایین میگذرد و در طول عمرشان تقریبا ١تا٢ ساعت زودتر پیر می شوند!  آیا میدانید که⁉️ بر اساس نظریه نسبیت، زمان برای افرادی که در طبقات بالای آسمانخراشها هستند سریعتر از افراد طبقات پایین میگذرد و درطول عمرشان تقریبا ١تا٢ ساعت زودتر پیر می شوند!

 

 

 

 

 

 

 

 

آیا میدانید که⁉️

مشکلات زناشویی زمانی بروز میکنند که یکی از زوجین بخواهد هویت و شخصیت همسرش را تغییر داده و بر اساس میل خود بازسازی نماید.  آیا میدانید که⁉️ مشکلات زناشویی زمانی بروز میکنند که یکی از زوجین بخواهد هویت و شخصیت همسرش را تغییر داده و بر اساس میل خود بازسازی نماید.

 

 

 

 

 

 

 

آیا میدانید که⁉️

✅ وزن پوست بدن انسان بالغ بر ۲/۷ کیلوگرم (دو و هفت دهم) است.  آیا میدانید که⁉️ ✅ وزن پوست بدن انسان بالغ بر ۲/۷ کیلوگرم (دو و هفت دهم) است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شما احتمالا این مطالب را نیز دوست دارید...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *