جاسوسی که همه شما در تلفن همراه خود دارید – اخبار it

جاسوسی که همه شما در تلفن همراه خود دارید

جاسوسی که همه شما در تلفن همراه خود دارید

جاسوسی که همه شما در تلفن همراه خود دارید – اخبار it

 

دو دانشمند در آمریکا موتور ویبره تلفن همراه را عاملی برای جاسوسی معرفی کردند

جاسوسی به وسیله تلفن های هوشمند چندسالی است که سر زبان ها افتاده است. بارها شرکت های مختلف از برندهای نا امن تلفن های همراه خبر داده اند. اما دو دانشمند در آمریکا در پژوهشهای خود به این نتیجه رسیدند که موتور ویبره گوشی با تغییرات مختصر و ساده در میزان ولتاژ دستگاه بلندگو را به میکروفون تبدیل می کند. اما خوشبختانه این روش جاسوسی نیازمند دسترسی به دستگاه را دارد و از راه دور امکان پذیر نیست.

 

ساخت ماشین پرنده به وقوع می پیوندد

از دیر باز یکی از رویاهای بشر ساخت ماشین هایی بوده که بتوانند روی زمین مثل اتومبیل رفتار کرده و در هوا مثل جت پرواز کنند

 

 

ساخت ماشین پرنده به وقوع می پیوندد از دیرباز یکی از رویاهای بشر ساخت ماشین هایی بوده که بتوانند روی زمین مثل اتومبیل رفتار کرده و در هوا مثل جت پرواز کنند

 

 

 

۵۰ ثانیه قبل از فرود در مریخ؛ ارتباط با شیاپرلی قطع شد

۵۰ ثانیه قبل از فرود در مریخ؛ ارتباط با شیاپرلی قطع شد

 

 

پس از سال ها انتظار بازی The Last Guardian گلد شد

 

پس از سال ها انتظار بازی The Last Guardian گلد شد

 

 

 

جریمه ۴۸ میلیون دلاری اپراتور آمریکایی به علت دروغ‌گویی به مشتریان

 

جریمه ۴۸ میلیون دلاری اپراتور آمریکایی به علت دروغ‌گویی به مشتریان

کمیسیون فدرال ارتباطات آمریکا روز چهارشنبه اپراتور تی‌موبایل را به علت ارائه اطلاعات گمراه‌کننده به مشتریان در مورد محدودیت‌های خدمات دسترسی نامحدود به اینترنت ۴۸ میلیون دلار جریمه کرد.
به گزارش ایتنا از فارس، تی‌موبایل به درستی مشترکان خود را از ویژگی‌های طرح دسترسی نامحدود به اینترنت مطلع نکرده است. اگر چه در قالب این طرح کاربران آزادانه قادر به بارگذاری محتوای چندرسانه‌ای بوده‌اند، اما در صورت مصرف بیش از حد اینترنت و گذشتن آن از سقف تعیین شده و اعلام نشده توسط تی‌موبایل پهنای باند کاربران محدود می‌شد.

تی‌موبایل در تبلیغات خود برای این خدمات مدعی می‌شد با استفاده از آن کاربران به خدمات بهتر و سریع‌تری دسترسی خواهند داشت و به این نکته اشاره نمی‌کرد که در صورت بالارفتن حجم ترافیک مصرف‌شده محدودیت‌هایی برای پهنای باند کاربران اعمال می‌شود.

اقدام تی‌موبایل بر خلاف قانون شفافیت اینترنت آزاد است که در سال ۲۰۱۰ به تصویب کمیسیون فدرال ارتباطات آمریکا رسید. بر این اساس ارائه‌دهندگان خدمات اینترنت باید اطلاعات دقیق و کافی در مورد خدمات اینترنت ارائه شده به مشتریان به آن‌ها ارائه دهند. از جمله این اطلاعات می‌توان به محدودیت‌های اعمال‌شده بر سرعت اینترنت، احتمال قطع یا کاهش سرعت و محدودیت‌های دیگر اشاره کرد.

از ۴۸ میلیون دلار جریمه اعمال شده، ۳۵.۵ میلیون دلار به مشتریان تی‌موبایل پرداخت می‌شود و ۷.۵ میلیون دلار هم سهم کمیسیون فدرال ارتباطات آمریکاست. ۵ میلیون دلار هم در قالب تجهیزات و خدمات فناوری به مدارس آمریکایی اعطا می‌شود.

 

 loading...

شما احتمالا این مطالب را نیز دوست دارید...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *