موتورسیکلت عجیب کامپانی بی ام دبلیو معرفی شد – بروز باشد

موتورسیکلت عجیب کامپانی بی ام دبلیو معرفی شد

موتورسیکلت عجیب کامپانی بی ام دبلیو Vision Next 100 معرفی شد.

 

 

موتورسیکلت عجیب کامپانی بی ام دبلیو معرفی شد

 

 

 

این شرکت با شعار وقت طلاست این ساعت زنگ‌دار رو تولید کرده! یعنی اگر سر ساعتی که باید بیدار شید، بلند نشید اسکناسی که توی ساعت قرار دادید، پاره میشه !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بر اساس مطالعه ای، پرنده ها هیچوقت با هم تصادف نمی کنند

چون همیشه در مواجهه با یکدیگر هنگام پرواز به صورت غریزی از سمت راست پرواز مى کنند.  بر اساس مطالعه ای، پرنده ها هیچوقت با هم تصادف نمی کنند چون همیشه در مواجهه با یکدیگر هنگام پرواز به صورت غریزی از سمت راست پرواز مى کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

یکی از مهمترین مشکلات و سختی های زندگی در سیاره مریخ ،

کاهش قدرت بینایی افراد بر اثر کم شدن گرانش، و اختلال در شنوایی مسافران بعلت رقیق بودن جو این سیاره است!  یکی از مهمترین مشکلات و سختی های زندگی در سیاره مریخ ، کاهش قدرت بینایی افراد بر اثر کم شدن گرانش، و اختلال در شنوایی مسافران بعلت رقیق بودن جو این سیاره است!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سوئد:اولین کشوری که پول نقد را از معاملات حذف می‌کند
تلفن های هوشمند و تبلت ها از طریق ساکت(پریز) هدفون، به یک کارت خوان وصل شده و آنها را به دستگاه پرداخت از کارتهای اعتباری تبدیل می کند.  سوئد:اولین کشوری که پول نقد را از معاملات حذف می‌کند تلفن های هوشمند و تبلت ها از طریق ساکت(پریز) هدفون، به یک کارت خوان وصل شده و آنها را به دستگاه پرداخت از کارتهای اعتباری تبدیل می کند.

 

 

 

 

 

 

 

توجه کنید و از کنارش ساده نگذرید !

روی محصولات ارایشی_بهترین زمان استفاده پس از باز کردن محصول  توجه کنید و از کنارش ساده نگذرید ! روی محصولات ارایشی_بهترین زمان استفاده پس از باز کردن محصول

 

 

 

 

 

 

 

 

این عینک، مربی ورزشی است

‎عینک هوشمند اینتل مجهز به مجموعه رادار دقیق است،و مانند یک مربی در مورد وضعیت بدنی و نوع تمرین مورد نیاز به ورزشکاران مشاوره می‌دهد  این عینک، مربی ورزشی است ‎عینک هوشمند اینتل مجهز به مجموعه رادار دقیق است،و مانند یک مربی در مورد وضعیت بدنی و نوع تمرین مورد نیاز به ورزشکاران مشاوره می‌دهد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

یک میلیونر چینی به نام xiong shuihua

تمام خانه های روستایی که در آن متولد شده بود را تخریب کرد و به جایش آپارتمان های لاکچری ساخت و کلید آپارتمان ها را به ساکنان روستا داد.  یک میلیونر چینی به نام xiong shuihua تمام خانه های روستایی که در آن متولد شده بود را تخریب کرد و به جایش آپارتمان های لاکچری ساخت و کلید آپارتمان ها را به ساکنان روستا داد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در سوییس نور توالت های عمومی را آبی کرده اند تا معتادان تزریقی نتوانند رگشان را پیدا کنند.  در سوییس نور توالت های عمومی را آبی کرده اند تا معتادان تزریقی نتوانند رگشان را پیدا کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شهر گور اولین شهر دایره‌ای در ایران و یکی از نخستین شهرهای دایره ای در جهان نیز محسوب می شود که در نزدیکی فیروزآباد فارس واقع شده است. شهر گور اولین شهر دایره‌ای در ایران و یکی از نخستین شهرهای دایره ای در جهان نیز محسوب می شود که در نزدیکی فیروزآباد فارس واقع شده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ایده هالیوودی در اختیار ارتش آمریکا

کوله‌جت یا جت پک در واقع یک کوله پشتی با موتور جت است که قرار است در اختیار ارتش آمریکا قرار بگیرد. ایده هالیوودی در اختیار ارتش آمریکا ?کوله‌جت یا جت پک در واقع یک کوله پشتی با موتور جت است که قرار است در اختیار ارتش آمریکا قرار بگیرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در شهر سئول کره‌ای‌ها با تحویل یک کیلو زباله خشک به این دستگاه، کارت اعتباری مترو و اتوبوس دریافت می‌کنند.   در شهر سئول کره‌ای‌ها با تحویل یک کیلو زباله خشک به این دستگاه، کارت اعتباری مترو و اتوبوس دریافت می‌کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

طراحی ساعت دیجیتال هشدار صبح روی بالش  طراحی ساعت دیجیتال هشدار صبح روی بالش

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سنجابها تنها حیواناتی که  موقع دیدار روبوسی میکنند   سنجابها تنها حیواناتی که موقع دیدار روبوسی میکنند

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نمایی از زندان سولنتونا در سوئد!

در این زندان یک باشگاه ورزشی مجهز و یک آشپزخانه برای طبخ غذا در اختیار زندانیان بوده و هر سلول یک تلویزیون اختصاصی برای خود دارد.  نمایی از زندان سولنتونا در سوئد! در این زندان یک باشگاه ورزشی مجهز و یک آشپزخانه برای طبخ غذا در اختیار زندانیان بوده و هر سلول یک تلویزیون اختصاصی برای خود دارد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

عنکبوت آینه‌ای یکی از زیباترین گونه این نوع جانوران است.  عنکبوت آینه‌ای یکی از زیباترین گونه این نوع جانوران است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

جزیره‌ی لوزانِ فیلیپین ، یک دریاچه دارد که این دریاچه یک جزیره‌ دارد،

این جزیره یک دریاچه‌ ی دیگر دارد که این دریاچه هم یک جزیره‌ دارد  جزیره‌ی لوزانِ فیلیپین، یک دریاچه دارد که این دریاچه یک جزیره‌ دارد، این جزیره یک دریاچه‌ ی دیگر دارد که این دریاچه هم یک جزیره‌ دارد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خلاقیت در ساخت نیمکت!

این نیمکت در روز انرژی خورشیدی را جذب کرده و در شب نور لازم برای مطالعه را فراهم خواهد کرد خلاقیت در ساخت نیمکت! این نیمکت در روز انرژی خورشیدی را جذب کرده و در شب نور لازم برای مطالعه را فراهم خواهد کرد

 

 

 

 

 

 

 

شما احتمالا این مطالب را نیز دوست دارید...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *