نحوه بازیابی رمز اپل ایدی – پیدا کردن رمز اپل ایدی – اخبار فناوری

نحوه بازیابی رمز اپل ایدی - پيدا كردن رمز اپل ايدي

 

 

 

نحوه بازیابی رمز اپل ایدی - پیدا کردن رمز اپل ایدی

 

 

نحوه بازیابی رمز اپل ایدی – پیدا کردن رمز اپل ایدی

 

اول از همه باید گفت اگر شما محصولی از محصولات اپل را دارید ، یک Apple ID ( اپل ایدی ) برای خود بسازید و ID و رمز عبور خود را بر روی یک کاغذ در یک جایی در خانه خود نگاه دارید این بدان معنی است که شما نمی توانید آن را فراموش کنید و هر موقع که آن را لازم داشتید در همان محل و بر روی یک کاغذ است و کافی است آن را بخوانید . اما آیا واقعاً این کار امن و مطمئن است ؟

این کار واقعاً امن نمی باشد زیرا ممکن است یک نفر آن کاغذ را ببیند و یا ممکن است کسی به منزلتان بیاید وآن کاغذ را دیده و بردارد .

در وهله دوم قبل از هر کاری قابلیت Find My iPhone را تنظیم و فعال کنید . اگر گوشی شما گُم یا دزدیده شده ، از این برنامه آنلاین استفاده کنید (البته قبل از اینکه باتری تمام شود) به شما اجازه می دهد که محل دقیق دستگاه خود را در هر کجای دنیا به وسیله GPS دستگاه ردیابی کنید .

و در وهله سوم اگر Apple ID خود را فراموش یا گم کنید نگران نباشید شما به راحتی می توانید آن را بازگردانید . به صفحه اکانت Apple ID خود بروید و به زیر دکمه sign in نگاه کنید و شما می بینید که در آنجا این عبارت نوشته شده است : “?Forgot your Apple ID or password” به این معنی که آیا رمز عبورِ Apple ID خود را فراموش کرده اید ؟
بر روی آن کلیک کنید و در پنجره بعد Apple ID خود را تایپ کنید و بر روی continue کلیک کنید . رمز عبورتان به آدرس ایمیل تان ارسال می شود .

اما اگر Apple ID خود را فراموش کرده بودید چه ؟ شاید شما فراموش کردید که کدام آدرس ایمیل شما برای بازیابی رمز عبور در تنظیمات ذخیره شده یا شاید شما به آن ایمیل دسترسی ندارید .

برای حل این مشکل بر روی “Forgot Apple ID” کلیک کنید .
بعد از آن شما با یک پنل روبرو می شوید که از شما می خواهد نام کامل خود را که مرتبط با ID و ایمیل تان می شود را وارد کنید .

سپس از شما می خواهد که به چند سوال امنیتی پاسخ دهید و بعد از آن ID شما برایتان آشکار می شود .
با تشکر از سوال های امنیتی و خصوصی شما ، بهتر است که آن را بر روی همان کاغذ یا کتابی که رموز و نام های کاربریتان را می نویسید ، نوشته و در خانه خود نگاه دارید این راه بسیار خوب می باشد و بهتر است که به صورت الکترونیکی دزدیده شود .

 

اخبار اپل

 

اخبار اپل

یک مشتری اپل با نام “شاراکات حسین” هنگامی که قصد داشت آیفون خریداری شده خود را پس دهد با درخواست عجیب شرکت اپل مواجه شد.

داستان از آنجا آغاز شد که وی گوشی آیفونی را ماه گذشته برای خواهرش به قیمت ۷۹۹ یورو از یک فروشگاه محلی اپل خریداری کرده بود که مورد پسند خواهرش واقع نشد و مجبور شد تا آن را دوباره پس دهد. “شاراکات ” ۲۶ ساله وقتی به فروشگاه اپل مراجعه کرد، کارمند حواس پرت فروشگاه اپل به اشتباه ادعا کرد که وی جز لیست حزب ممنوعه عراق (بعث) است و از این مشتری خواست تا عدم وابستگی خود به رهبر مخلوع عراق را اثبات نماید.

بعد از گذشت چند هفته و عدم ترانسفر پول، وی ایمیلی از شرکت اپل دریافت کرد که در آن از وی خواسته شده بود تا ثابت کند که صدام حسین نیست.

گویا کارمند حواس پرت شرکت اپل ادعا کرده بود که وی یکی از اعضای حزب ممنوعه عراق است که اپل فروش محصولات خود را به آنها ممنوع کرده است. “شاراکات حسین” که یک راننده تاکسی در بیرمنگام انگلیس است در این خصوص گفت:” ابتدا خیال کردم که این ایمیل یک اسپم باشد اما وقتی فهمیدم از طرف اپل است واقعا گیج شدم. از اینکه مرا به صدام نسبت داده بودند واقعا عصبانی شدم. گفتنی است شب گذشته اپل ضمن عذرخواهی قول داد تا مبلغ پرداخت شده را بازگرداند.

 

شخصی برای برنده شدن یک عدد آی‌فون ۷ رایگان، نامش را به آی‌فون ۷ تغییر داد!

 

شخصی برای برنده شدن یک عدد آی‌فون ۷ رایگان، نامش را به آی‌فون ۷ تغییر داد!

 

چرا همه اسمارت‌فون‌ها در آسیا ساخته می‌شوند؟! هزینه نیروی کار استراتژی قیمت‌گذاری مزیت‌های محلی رفتن راه‌های از قبل رفته

 

 

چرا همه اسمارت‌فون‌ها در آسیا ساخته می‌شوند؟!

هزینه نیروی کار
استراتژی قیمت‌گذاری
مزیت‌های محلی
رفتن راه‌های از قبل رفتهloading...

شما احتمالا این مطالب را نیز دوست دارید...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *