تبلیغات ثابت

ساعت رومیزی از طراحی تا خلاقیت

ساعت رومیزی متحرک

به کمی نوآوری احتیاج دارید؟ از طرح های همیشگی و خسته کننده ساعت رومیزی خسته شده اید؟ در این پست با مجله ردز همراه باشید تا چند مدل خلاقانه و زیبا از ساعت های رومیزی را به شما معرفی کنیم .

ساعت رومیزی متحرک

ساعت رومیزی متحرک

اولین ساعت لیست تعلق داره به ساعت متحرک که شما را به هر قیمتی بیدار خواهد کرد . کافی است بعد از اولین آلارم SNOOZE را فشار بدهید تا ساعت حرکت کرده و در مکانی دورتر با صدای بلندتر زنگ بزند ! اگر به زنگ توجه نکرده و آن را خاموش نکنید باز در هم در مکانی دیگر تکرار خواهد شد . اعصاب خورد کن نیست که به هر قیمتی باید بیدار شوید ؟؟؟

 

ساعت رومیزی بلوتوثی

ساعت

ردیف دوم به ساعت رومیزی بلوتوثی تعلق دارد که به وسیله بلوتوث برنامه می گیرد و شما می توانید هر روز چه رنگی باشد و چه آلارمی بنوازد . حتی می توانید با فعال کردن حالت رندوم هر روز آهنگ متفاوتی به جای آلارم گوش کنید .

ساعت رومیزی پروژکتوری

ساعت

امان از چشم های پف کرده نیمه شب و اول صبح ! انقدر خواب آلود هستید که حتی صفحه ساعت رومیزی را هم نمی بینید ؟! با یک ساعت پروژکتوری چطورید ؟ این ساعت می تواند اطلاعات صفحه خود را روی دیوار اتاق شما در سایز ۶۰ اینچ نمایش دهد ! از این بهتر هم می شود؟

ساعت ترازویی

ساعت

ساعت چهارم ما یک روش جالب و واقعا اعصاب خورد کن برای قطع آلارم دارد . هرشب قبل از ورود به رختخواب وزن شما را اندازه می گیرد و صبح با همان وزن آلارم خود را قطع می کند . امیدواریم چند صد گرم اختلاف کاهش وزن شب تا صبح را در نظر بگیرد !!!

ساعت حافظه دار

ساعت

شاید یکی از بهترین و دم دست ترین ساعت های لیست ما همین ساعت باشد . این ساعت با داشتن ۲۵ حافظه ۶ ثانیه ای می تواند صدای شما را برای روزهای مختلف ضبط کرده و مرتب تکرار کند . از این بهتر نمی شود که بتوانید هر روز صبح با صدای خودتان بیدار شوید .

ساعت رومیزی بودار!

ساعت رومیزی بودار

این یکی واقعا از آن طرح های خلاقانه حسابی است ! بو به همراه آلارم ! شما می توانید بو های مختلف را در این ساعت قرار دهید تا همراه با زنگ آلارم پخش شود و فضای اتاقتان را پر کند . از بوی علف تازه گرفته تا بوی دریا و نسیم . امیدواریم نسخه ایرانی آن بوی قرمه سبزی هم داشته باشد !

 

ساعت قهوه ساز

ساعت قهوه ساز

 

و اما آخرین ساعت رومیزی تعلق دارد به عاشقان یک فنجان قهوه ! امیدواریم اگر حال و حوصله صبح زود بیدار شدن را ندارید حداقل به هوای یک فنجان قهوه داغ چشم باز کنید !

شما احتمالا این مطالب را نیز دوست دارید...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *