تبدیل عکس های سیاه و سفید به رنگی در گوشی های آیفون

تبدیل عکس های سیاه و سفید به رنگی در گوشی های آیفون


 

تبدیل عکس های سیاه و سفید به رنگی در گوشی های آیفون

به گزارش بخش گجت و موبایل مجله اینترنتی ردز به نقل از آموزش رایگان موبایل و کامپیوتر : با استفاده از روشي بسيار ساده کاربران گوشي هاي آيفون مي توانند عکس هاي سياه و سفيد خود را به عکس رنگي تبديل کنند.
با پيشرفت تکنولوژي روز به روز به امکانات گوشي هاي هوشمند افزوده مي شود. يکي از امکاناتي که در زمان خريد گوشي توجه زيادي به آن مي شود دوربين آن است که دچار تغييرات زيادي شده است.
شايد برايتان پيش آمده باشد که بخواهيد از يک سوژه خاص عکس بياندازيد و از افکت هاي سياه و سفيد استفاده کنيد اما با گذشت زمان وقتي آلبوم تلفن همراهتان را مرور مي کنيد پيش خود مي گوييد که اي کاش از آن عکس تصوير رنگي مي انداختيد.

اپل اين امکان را براي کاربران خود فراهم کرده است تا زماني که کاربر با افکت هاي سياه و سفيد اقدام به عکاسي مي کند و پس از آن پشيمان مي شود بتواند تصوير سياه و سفيد را به حالت رنگي بازگرداند.

تبدیل عکس های سیاه و سفید به رنگی در گوشی های آیفون

تبدیل عکس های سیاه و سفید به رنگی در گوشی های آیفون

نحوه کار:
شما زماني که اقدام به عکاسي مي کنيد در قسمت پايين سمت راست صفحه دوربين عکاسي آيفون‌تان روي آيکوني که به شکل سه دايره است کليک کنيد، در اين هنگام مي‌توانيد انواع مختلفي از فيلترها را مشاهده کنيد.

سه فيلتر بالايي (Mono – Tonal – Noir) گزينه هايي هستند که شما توسط آنها مي توانيد عکس هاي سياه و سفيد بياندازيد. اگر به اشتباه دستتان روي اين فيلتر‌ها رفته و عکسي با آن‌ها گرفته‌ايد و يا عمدا از اين فيلترها استفاده کرده‌ايد اما دوست داريد که نسخه رنگي آنها را هم ببينيد، يک راه بسيار ساده براي برگرداندن عکستان وجود دارد.

عکسي را که مي‌خواهيد رنگي کنيد انتخاب کنيد.

در پايين صفحه روي کلمه (Edit) کليک کنيد.
سپس بر روي گزينه (Revert) که در پايين صفحه به رنگ قرمز وجود دارد کليک کنيد.
حال با يک کليک عکس سياه و سفيدتان رنگي مي‌شود.

لطفا دیدگاه و تجربیات خود را در مورد مطلب ( تبدیل عکس های سیاه و سفید به رنگی در گوشی های آیفون ) با ما و دیگر کاربران سایت به اشتراک بگذارید .

مرجع آموزش رایگان موبایل و کامپیوتر

شما احتمالا این مطالب را نیز دوست دارید...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *