آموزش تبدیل اپل واچ به چراغ قوه

آموزش تبدیل اپل واچ به چراغ قوه

آموزش تبدیل اپل واچ به چراغ قوه

ساعت اپل واچ یک پخش کننده موزیک مانند آی پاد است، یک وسیله مفید است که اطلاعات سلامتی به همراه ضربان قلب شما را دنبال می کند، یک وسیله ارتباطی است که تماس و پیامک را گرفته و می فرستد، صدا ضبط می کند، برنامه های دیگر را کنترل می کند، با Apple Pay پرداخت های شما را انجام می دهد، و در نهایت Apple TV شما را کنترل کرده و به عنوان یک ریموت کنترل برای کنترل خانه های هوشمند به کار خواهد رفت.
آموزش تبدیل اپل واچ به چراغ قوه

به نظر می آید که ساعت هوشمند اپل تمام ویژگی های خوب را از دیگر ساعت های هوشمند گرفته و در نهایت آن ها را در یک محصول جمع کرده است، این ساعت به گوشی شما متصل شده و مانند یک مینی آی پاد عمل می کند، اطلاعات سلامتی شما را دنبال کرده و به عنوان کیف پول جایگزین خواهد شد. علاوه بر اینکه می تواند برای خانه های هوشمند به عنوان یک کلید به کار رفته و در ضمن وسایل منزل را نیز کنترل کند.

در کنار ویژگی‌های خاصی که به watchOS 4 اضافه شده است، سیستم عامل جدید اپل واچ به چراغ قوه نیز مجهز شده است.

آموزش تبدیل اپل واچ به چراغ قوه

به یاد داشته باشید که برای استفاده از چراغ قوه، ابتدا باید اپل واچ خود را به watchOS 4 آپدیت نمایید. سپس به منظور استفاده از این ویژگی کاربردی، با ما همراه باشید تا این موضوع را بررسی کنیم.

در ابتدا برای آپدیت اپل واچ، اپلیکیشن مربوط به این گجت را از روی آیفون باز کرده، وارد مسیر زیر شوید:

My Watch> General> Software Update

حالا می‌توانید اپل واچ خود را به آخرین نسخه موجود آپدیت کنید.

 سه حالت مختلف برای چراغ قوه
روشن نمودن چراغ قوه در اپل واچ، باعث می‌شود تا صفحه نمایش آن به پرنورترین حالت ممکن درآید. جالب است بدانید که سه حالت مختلف در این زمینه وجود دارد:
رنگ سفید: حالت استاندارد چراغ قوه به این صورت خواهد بود و در زمانی که به دنبال قفل در می‌گردید یا می‌خواهید یک صحنه تاریک را نورپردازی کنید، کاربرد خواهد داشت. رنگ سفید چشمک زن
رنگ قرمز: این برنگ برای مطالعه در شب بسیار خوب به نظر می‌رسد. همچنین زمانی که می‌خواهید توجه دیگران را به خود جلب نمایید، تکان دادن رنگ قرمز می‌تواند به شما کمک نماید.

نحوه تبدیل اپل واچ به چراغ قوه

۱٫ انگشت خود را از پایین صفحه نمایش به سمت بالا بکشید.

آموزش تبدیل اپل واچ به چراغ قوه

۲٫ بعد از باز شدن کنترل سنتر،‌روی آیگون چراغ قوه ضربه بزنید.به خاطر داشته باشید که مانند آیفون، قادر به تنظیم میزان نور چراغ قوه نیستید. برای خاموش کردن چراغ قوه می‌توانید انگشت خود را از بالای صفحه نمایش به سمت پایین بکشید یا دکمه Digital Crown یا دکمه کناری را فشار دهید.برای عوض کردن حالت چراغ قوه، انگشت خود را یک یا دو بار روی صفحه نمایش به سمت چپ بکشید تا ابتدا وارد حالت چشمک زن و سپس وارد رنگ قرمز شوید.

منبع: + +loading...

شما احتمالا این مطالب را نیز دوست دارید...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *