آموزش ردیابی گوشی اندرویدی با استفاده از گوگل

آموزش ردیابی گوشی اندرویدی با استفاده از گوگل

آموزش ردیابی گوشی اندرویدی با استفاده از گوگل

برای همه ما پیش آمده که تلفن همراه خود را در نقطه‌ای گم کنیم یا گاهی اوقات محل قرار دادن آن در منزل، ماشین یا حتی در بیرون از منزل را فراموش کنیم. شما می‌توانید بجای اینکه همه جا را در پی گوشی خود زیرو رو کنید، از گوگل نیز کمک بخواهید.

آموزش ردیابی گوشی اندرویدی با استفاده از گوگل

این قابلیت کمتر شناخته شده گوگل به شما اجازه می‌دهد گوشی یا تبلت خود را که از سیستم عامل اندروید استفاده می‌کند بوسیله موتور جستجو گوگل در کامپیوتر خود بیابید. البته این کار نیازمند ضوابطی است. برنامه گوگل می‌بایست بر روی تلفن اندروید شما نصب شده باشد و شما حساب کاربری گوگل یا همان Gmail خود را وارد برنامه کنید. در این مقاله به شما نحوه ردیابی گوشی اندرویدی از طریق گوگل را آموزش می‌دهیم.

آموزش ردیابی گوشی اندرویدی با استفاده از گوگل

اضافه‌کردن حساب کاربری گوگل (جی‌میل) به گوشی

شما باید پس از درست‌کردن یک حساب کاربری گوگل آن را در گوشی خود اضافه کنید برای این کار به آدرس زیر بروید:

Setting > accounts > add accounts

و سپس حساب کاربری گوگل خود را اضافه کنید.

پیدا‌کردن گوشی

مرحله‌ی اول

وارد سایت Google شوید و Find My Phone را سرچ کنید و روی گزینه‌ی Find your phone – My Account – Google کلیک کنید یا اینکه مستقیما به آدرس زیر بروید:

www.myaccount.google.com/find-your-phone

آموزش ردیابی گوشی اندرویدی با استفاده از گوگل

مرحله‌ی دوم

در این مرحله، در‌صورتی که به اکانت گوگل خود وارد نشده باشید، از شما درخواست می‌شود که وارد آن شوید. سپس گوشی مورد نظر خود را که می‌خواهید بیابید در اینجا باید انتخاب کنید. توجه داشته باشید که اگر اسم گوشی خود را در این قسمت نمی‌بینید، به‌طور‌حتم اکانت گوگل خود را به گوشی اضافه نکرده‌اید یا از آن خارج شده‌اید. پس از کلیک بر روی گوشی خود، از شما خواسته می‌شود تا دوباره رمز عبور خود را وارد کنید.

مرحله‌ی سوم

شما در این صفحه و در قسمت Ring or locate your phone می‌توانید با استفاده از دکمه‌ی Locate از محل تقریبی گوشی خود مطلع شوید و یا با زدن دکمه‌ی Ring به مدت ۵ دقیقه گوشی خود را حتی اگر در حالت بی‌صدا باشد، به حالت صدادار درآورید.

همچنین می‌توانید در این صفحه، صفحه‌ی گوشی خود را از راه دور قفل کنید، از اکانت‌های خود خارج شوید یا حتی تمامی اطلاعات موجود در گوشی‌تان را پاک کنید.

منبع: + +loading...

شما احتمالا این مطالب را نیز دوست دارید...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *